fbpx

Lanksčios licencijavimo parinktys

Licencijavimo parinktys, apibrėžiamos atsižvelgiant į licencijų skaičių ir licencijų valdymo metodą: autonominis arba tinklo. Licencijavimo parinktys, apibrėžiamos atsižvelgiant į licencijavimo laikmeną: programinis klavišas arba raktas.

1. „Stand-Alone” (Autonominė) versija yra ideali licencijavimo parinktis mažiems biurams ir paskirtiems vartotojams, nereikia jokio tinklo ryšio.
2. „Floating” („Plaukiojančios”) licencijos nėra susietos su tam tikra darbo stotimi, todėl šis metodas suteikia lanksčią ir efektyvią prieigą vartotojams, kurie valdo daugiau nei vieną ZWSOFT produktą, periodiškai naudoja ZWSOFT produktus arba dažnai keičia fizines buveines.
3. „Borrowing” („Skolinimosi”) licencija leidžia darbo stočiai naudoti tinklo licencijos kopiją neprisijungiant prie serverio. Tai suteikia galimybę darbo stočiai dirbti už biuro ribų.
4. „Deployment Wizard“ („Diegimo vedlys“) leidžia administratoriui sukurti diegimo instaliacinį atvaizdą diegimui.
5. „Network” (Tinklo) licencijavimui reikalingas LAN ryšys. Darbo stotims reikia prisijungti prie licencijavimo serverio per LAN, kad būtų galima įjungti kintančias licencijas. Siekiant palaikyti ryšį tarp darbo stoties ir serverio, šiai konfigūracijai būtinas patikimas, mažai uždelsimo reikalaujantis tinklo ryšys.
6. „Virtual Private Network“ (VPN) (Virtualiojo privataus tinklo) nustatymas įgalina licencijavimą dideliu atstumu. VPN licencijavimas yra puikus būdas tarptautinėms įmonėms valdyti savo licencijas.
7. „Soft-Key“ („Programinis klavišas“ ) yra licencijavimo parinktis, leidžianti lengvai perkelti licencijas iš vieno kompiuterio į kitą. Ši parinktis reikalauja interneto ir ji yra ideali skirtingiems kompiuteriams skirtingose vietose.
8. Palyginti su licencijavimo raktu, patogiau yra pakeisti licencijavimo parinktį. Pvz., jei norite pereiti nuo standartinės versijos prie profesionalios versijos, pereiti iš autonominės versijos prie tinklo versijos, arba Jums reikia daugiau egzempliorių vienai tinklo licencijai, daug lengviau tiesiog kreiptis dėl kitos licencijos, nei keistis kitu raktu, kuriam apdoroti ir pristatyti prireiks laiko.