fbpx

Partnerių produktai

ZW3D integruoja specializuotus įrankius, padedančius plėtoti kūrybiškus aukštos kokybės
produktus spartesnei ir ekonomiškesnei prekybai.

Norėdami išbandyti KeyShot, parašykite užklausą adresu info@zwcad.lt

„KeyShot“ atvaizdavimo 3D priedas/programa prie  ZW3D CAD/CAM

„KeyShot“ atvaizdavimo 3D priedas/programa prie  ZW3D CAD/CAM
„KeyShot“ yra pažangi 3D atvaizdavimo programinė įranga, supaprastinanti daugiaformatės medijos kūrimo procesą, naudojant intuityvią, gerai suderintą vartotojo sąsają ir revoliucinį atvaizdavimo kūrimo darbo procesą, leidžiantį pilnai vizualizuoti realiu laiku.
„KeyShot for ZW3D“ papildinys užtikrina integraciją vienu spragtelėjimu į gaminimo projektavimo darbo procesą.  
Taikymo sritys: automobiliai, inžinerija, pramogos, dizainas, papuošalai ir kita
Reikalinga programa: „ZW3D 2015“ ar naujesnė versija
„KeyShot“ savybės
„KeyShot“  pasižymi  įrankiais ir greičiausiu nejudančių vizualinių elementų kūrimo darbo procesu. Per kelias minutes pritaikykite moksliškai tikslias medžiagas, padirbėkite su tekstūromis  ir etiketėmis, sureguliuokite HDRI ir fizinį apšvietimą, perkelkite savo kamerą, kad gautumėte nepriekaištingą kadrą, sukurkite interaktyvius „KeyShot VR“ ir pažiūrėkite, kaip visa tai vyksta realiuoju laiku.
Paprasta sąsaja
„KeyShot“ paprasta vartotojo sąsaja  yra minimali, tačiau galinga, turinti visas parinktis, reikalingas patobulintam vizualizavimui be trukdžių,  stabdančių darbo procesą.
Atvaizdavimo greitis
Neįmanoma palyginti Jūsų „KeyShot“ greičio. Nesvarbu, ar naudojate mažą nešiojamąjį kompiuterį, ar tinklo serverį su keliais procesoriais, „KeyShot“ naudos visus turimus branduolius.
Instaliavimo instrukcija:

1. Atsisiųskite ir įdiekite ZW3D

2. Atsisiųskite ir įdiekite „KeyShot“

3. Paleiskite „KeyShot“ iš Meniu juostos

4. KeyShot tutorial: https://www.keyshot.com/learning/tutorials/

Zw3D papildinyje Keyshot animacija negalima. Animacijoms kurti reikia Keyshot PRO versijos

Norėdami išbandyti SimWise, siųskite užklausą
info@zwcad.lt

„SimWise FEA for ZW3D“ yra baigtinių elementų analizės įrankis

„SimWise“ atlieka mechaninių ZW3D suprojektuotų detalių tiesinę įtempių analizę. Aukšto automatizavimo lygio dėka jis susidoroja su daugeliu su FEA susijusių sudėtingumų, siūlydamas galingas funkcijas vartotojams, kurie yra pažengę Baigtinių elementų metodo gudrybėse. Šis įrankis perkelia geometriją tiesiogiai iš ZW3D ir leidžia papildyti modelį struktūriniais specifiniais objektais, taip gaunant funkcinį jūsų projekto prototipą. Jis modeliuoja šį prototipą, naudodamas pažangias fizikos ir matematikos metodikas, ir pateikia modeliavimo rezultatus įvairiais grafiniais ir skaitmeniniais formatais. Taikymo sritis: mechaninė Reikalinga programa: „ZW3D 2014 SP“ ar naujesnė versija

Savybės

Gausus apkrovų ir apribojimų rinkinys

„SimWise FEA“ pasižymi gausiu rinkiniu funkcinių objektų, kurie yra pridedami prie jūsų CAD modelio, kad sukurtų funkcinį struktūrinį prototipą. Šie objektai apima: koncentruotas apkrovas, paskirstytas apkrovas, sukimo momentus ir slėgį.

Apribojimai ir priverstiniai perkėlimai
Nurodomos temperatūros, laidus ir konvekcinis šilumos srautai ir radiacija
Visus šiuos duomenis galima valdyti „SimWise“ formulių kalba. Visi šie objektai taikomi pagrindinėje geometrijoje, o ne mazguose ir elementuose, kaip tradiciniame FEA gaminyje.

Sprendiklių technologija
„SimWise“ naudoja spartų iteracinį baigtinių elementų analizės sprendiklį, kuris panaudoja daugiagyslių procesorių pranašumus ir yra pagrįstas Jungtinių gradientų (Preconditioned Conjugate Gradient) metodu. „SimWise FEA“ naudoja tik dešimties mazgų tetraedrinius elementus, o sprendiklis yra optimizuotas tokio tipo problemoms spręsti.

„SimWise FEA“ gali rodyti FEA rezultatus kaip užtemusius kontūrus, deformuotas figūras ar animaciją. Be šių inžinerinių vertybių, „SimWise FEA“ taip pat apskaičiuoja saugos faktorius ir įtempių padarinių klaidas. Abu šie elementai gali būti rodomi kaip užtemę kontūrai.

Adaptyvumas reiškia pasitikėjimą
Adaptyvumas patikslina FEA modelį patiriamos didelės įtampos zonose
Klaidų rezultatai gali būti naudojami iteracinio sprendimo proceso, vadinamo h-adaptyvumu, valdymui, kai klaidų rezultatai naudojami siekiant patikslinti baigtinių elementų tinklelį tose zonose, kur yra didelės klaidų reikšmės, ir naudoti tą naują tinklelį kitam sprendimo proceso paleidimui. Naujojo sprendimo klaidos lyginamos su tikslu ir, jei modelio klaidų reikšmės vis tiek viršija tikslą, procesas kartojamas nuosekliai patikslinant tinklelį ir analizuojant, kol klaidų tikslas bus pasiektas. Pasitikėjimas rezultatais padidėja, todėl nereikia jokių specialių žinių apie tinkamus tinkinimo metodus.